Vücut Kası Yapmaya Saplantılı 8 Olağan Dışı İnsan!


Yükleniyor
Reklamı Geç


3,365
 
 
1
0

Ekleyen / 13 Eki 2016 tarihinde yayınlandı

Konu Metni Aşağıda;

Vücudunu geliştirenleri sevin ya da sevmeyin. Onlar her zaman dikkat çeker. Şişkin kasları ve de keskin vücutlarıyla istedikleri şekillere giriyorlar. İşte sizin için inanamayacağınız vücuda sahip insanları derledik. İyi seyirler!
SÜT AŞKI
32 yaşındaki Danny Davidson; İngiltere, Essex’de yaşayan kaslı mı kaslı bir adam. Bu adam haftanın belli günleri saf süt içiyor, bu da ona atletik vücut şeklini veriyor. Saf süt içmeye 5 yıl önce başladı. Vücudunun güçlü kalmasının formülünün bu olduğuna inanıyor. Fakat ileride sağlık problemleri yaşayabilir. Çünkü sütü internet üzerinden yabancılardan alıyor. Süt pastörize işlemlerinden geçmediği için bakteriler vücudunda birikebilir ve onu hasta yapabilir. Ama yine de Davidson buna değeceğini düşünüyor.
MİNİK DEV
Danimarkalı Anton Kraft dünyada kendi ağırlığının 4 katını kaldırarak rekorlara imza atmış bir cüce. Kraft 10 yıldır vücudunu geliştiriyor ve vücudunun limitlerini fazlasıyla zorluyor. Doktorlar, vücut geliştirmeye devam ederse kalp krizi geçirebileceğinden korksa da Kraft en iyisi olmak için hiçbir şeyi takmadan çalışıyor. O şuanda Florida’da cinsiyet değiştiren karısı ile mutlu bir hayat yaşıyor.
SINIRLARI ZORLAMAK
35 yaşındaki İngiltereli Blake Beckford 2003’te bir Vücut Karşılaşmasına hazırlanıyordu. Fakat vücudunda ülseratif kolit ve iltihaplı bağırsak teşhis edilince hayalleri suya düştü. 2012’de tüm bağırsaklarının aldırdı ve onun yerine kendine bir torba bağlattı. Doktorlar ona asla geri dönerek vücut geliştiremezsin dediler. Böylece sağlık problemleri daha da artacaktı. Fakat Beckford kararlıydı. Bu yüzden vücudunu tekrardan inşa etti ve dünyada tanınan başarılı, bir o kadar da kaslı biri haline geldi.
PARA HERŞEY DEĞİLDİR
Vücut geliştirmeyi sevip fitness’a gitmeye durumunuz el vermeseydi ne yapardınız? Gelin de bu soruyu 51 yaşındaki Paris’li ve evi olmayan Jacques Sayagh’e soralım. Sayagh yıllardır Paris sokaklarında yaşıyor. Sokakta bulabildiği her şeyle vücudunu geliştiriyor. Demir kapılar, lamba direkleri ve bunun gibi şeyler onun için bir spor aleti. İnsanlar ona para verdiğinde, sağlıklı yemekler ve protein karışımları alıyor. Sayagh “Sokak Dövüşü” adlı bir belgeselde yer aldı ki bu belgesel sayesinde oğlu ve torunuyla buluştu.
KARPUZ
Amerika doğumlu, kaslı mı kaslı olan Kortney Olson bacakları arasında bir şeyleri kırmaktan zevk alıyor. Özellikle de karpuzları. 5 yıl önce Avusturalya’ya taşındıktan sonra oranın en ünlü güreş şampiyonu oldu. Dünyadaki en güçlü kalçaya sahip olmasının yanı sıra tam bir karpuzu tek seferde bacakları arasında kırabiliyor. Hatta geçen ay bacakları arasında 1 dakikada 6 karpuz kırdı ve bunu İnstagram’da paylaştı. Umarım bir dahaki sefer daha fazla karpuz kırar.
HERŞEYİ KALDIR
Çömelerek kendi vücudunun birkaç katını kaldırmayı istemek yeterince çılgınca olsa da, Los Angeles Fittnes koçu Bradley Martyn, bir segwayin üstünde çömelerek yaklaşık 150 kilo kaldırınca olayları bir adım ileriye götürdü. Martyn ayrıca iki tarafında kadınlar olan bir barı da diğer her şey gibi kaldırabiliyor.
EN YÜKSEKLER
Avrupa’nın en yüksek semalarına çıkmak zaten yeterince zorken, bu kaslı Rus abimiz Andrey Rodhichev, 75 kilo kaldırarak Elbrus dağına çıkmaya karar verdi. İnsanlar dalga geçtiğini düşünse de Rodichev günde 2 kere, haftanın 7 günü antreman yaptı ve artık hazırdı. Rodhicev sırtına sabitlenen 75 kiloluk halter ile saatte 50 metre giderek 8 günde yolculuğunu tamamladı. Halteri bir başarı göstergesi olarak zirveye bıraktı. Bugün o halter hala orada durmakta.
ERKEK OLMAK
Candice Armstrong yıllar önce Londra’da bir barda çalışan ince bir sarışındı. Fakat son yıllarda vücut geliştirip, performans arttırıcı haplar kullanarak sanki bir adama dönüştü. Sadece vücudunu değiştirmedi, saçlarını ve yürüyüşünü de değiştirmişti. Bununla da kalmayarak kendine bir erkek organları taktırmaya karar verdi ve iyice yoldan çıktı. Fakat o kendi haliyle mutluydu. Steroid almayı bıraksa da erkek yönlerini geri çeviremeyeceğini söylüyor.

Müzik: “Voltaic” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Facebook ►https://goo.gl/2KcS6L
Twitter ►https://twitter.com/duymadimdemee
Google+ ►https://goo.gl/RDaT0g

Göz Atmanız Gereken Listeler;
1-https://www.youtube.com/playlist?list=PLeMizf_P4eVnZU6LidwDJWL_Z8nhNtEFM
2-https://www.youtube.com/playlist?list=PLeMizf_P4eVnj3KIzlK8JI5sol3dJvfLB

Hazırlayan ve Seslendiren: Murat Can Çilli

duymadım DEME!

» DAHA FAZLA AÇIKLAMA GÖSTER

Henüz Yorum Bulunmuyor