TUHAF İSTEKLERLE AMELİYAT OLAN 10 İNSAN

724
 
 
2
0

Ekleyen / 23 Kas 2016 tarihinde yayınlandı

TUHAF İSTEKLERLE AMELİYAT OLAN 10 İNSAN

Duymayan KALMASIN!

10 – Kardashian’a Benzemek İsteyen ADAM
Evet yanlış duymadınız kadın değil bir adam. Birinin hayranı olabilirsiniz ancak o hayranı olduğunuz kadına benzemek için 150 bin dolar harcarmıydınız? İşte bu adam harcamış. Ona aşık olduğunu söylerek onun heryerine bayılıyorum herşeyi mükemmel dedi ve 50den fazla estetik operasyonu geçirdi.
9 – Koreliye Benzemek İSteyen Brezilyalı
Korede okuyup Çekik gözlere ve siyah saça tutkuyla bağlanan Brezilyalı genç ülkesine döndükten sonra bunu bir takıntı ve hayatının amacı haline getirdi.25 yaşındaki brezilyalı genç bir koreliye benzemek uğruna 10 sefer estetik operasyonu geçirdi.
8 – Kızına Benzemek İsteyen ANNE – Janet ve Jane Cunliffe
Enteresan bir estetik olayı daha. Bir anne kızına benzemek için estetik ameliyat yaptırdı. 57 yaşındaki anne 35 yaşındaki kızına benzeyebilmek adına tam 58 bin dolar harcadı. Saçını yüzünü vucüdunu değiştiren anne sonunda benzediğini düşünüyor.
7 – Kendi Robotuna Benzemek İçin – Hiroshi Ishiguro
Dünyanın önde gelen robot tasarımcılarından biri olan bu adam, 41 yaşındayken kendi görünümüne sahip bir robot yapmıştı. Yıllar geçtikçe kendisi yaşlandı, robot aynı kaldı. Oda robotuna benzemek için estetik operasyonlar geçirdi.
6 – Mısır Kraliçesi Nefertiti’ye Benzemek
Mısır kraliçesine benzemek uğruna 22 senede 51 operasyon geçiren kadın şimdiye kadar 900 bin tl harcamış. Ayrıca kadın Olmam gereken birçok operasyon daha var. kraliçe’ye daha da çok benzemek için her şeyi yapacağım’ diyormuş.
5 – Kendi Karikatürüne Benzemek İçin- Krystina Butel
Bu kadın 15 yaşındayken bir tatilde karikatürünü çizdirmişti. O halini çok beğenen kadın karikatürüne benzemek için 30 yaşına gelene kadar defalarca estetik ameliyatı oldu. Tam tamına 470 bin tl.
4 – Sevgili Bulmak İçin – Fran Mariano
Ricky Martin hayranlığı ve idolü olduğu için toplamda 4 kez estetik ameliyat geçirdi. Bunu yapmasının nedeni ise kendisine iyi bir sevgili bulmak.
3 – Birbirlerine Benzemek İsteyen İkizler – Jo ve Kerry Burton
İkizler birbirlerine sonsuza kadar benzemek için estetik operasyonlara 240 bin tl harcadılar. İlk başta bir kardeş estetik operasyon yaptırmış . Diğer kardeşte birbirilerinden fArklı görünmekten nefret ettiklerini, bu yüzden içlerinden biri bir şeye karar veriyorsa diğerinin de ona uyduğunu söylüyor.
2 – Madonnaya Benzemek İsteyen ADAM – Adam Guerra
Alın işte bir deli daha. Bir sanatçıya hayran olmanın sınırı yok anlaşılan . Bu adamda hayranı olduğu Madonna’ya benzemek için 175 Bin Dolar harcadı ve defalarca bıçak altana atmayı göze aldı. son 12 yıl içinde tam 18 kez estetik operasyon geçirmiş. Ayrıca 15 yaşındayken Madonna’ya aşık oldum. O benim ruhumla konuşuyordu sanki.
1 – Köpeğe Benzemek İçin
İşte en tuhafı. Bu genç tüm parasını köpeğe benzemek için harcamış. Dünyanın en tuhaf ameliyatlarından biri olarak tarihe geçti. Brezilya’da bir adam kendi yüzüne bir köpeğin yüzünü diktirdi. Ağız, göz, kulak ve kafa derisinin dikildiği ameliyat sonrasında adamın; ‘Dogman’ yani ‘Köpek Adam’ olarak anıldığı da söylendi.
Size bir sorum vAR . Sizce bu resimde kaç tane kız var ? Yorumlarda yazabilirsiniz.

İzlediğiniz için teşekkürler. Yeni bulmaca kanalımada abona olabilirsiniz. 

Facebook İle Yorum Yapabilirsiniz
» DAHA FAZLA AÇIKLAMA GÖSTER

Henüz Yorum Bulunmuyor