KENDİNİ NE KADAR TANIYORSUN? TEST ET!


Yükleniyor
Reklamı Geç


930
 
 
5
0

Ekleyen / 25 Ara 2016 tarihinde yayınlandı


Bazen bilinçsizce yaptığımız hareketler veya düşünmeden söylediğimiz sözler bizim karakterimiz hakkında çok fazla bilgi veriyor. Ancak biz bunun farkında değiliz. Şimdi bu konudaki testlerimize geçelim.

KENDİNİ NE KADAR TANIYORSUN? TEST ET!

Duymayan KALMASIN!

Orman Testi

Bu teste geçmeden önce tavsiyem kulaklık takın ve gözlerinizi kapatın sadece dinleyin size soracağım soruların cevaplarını düşünün. İlk testimiz başlıyor.Şimdi soruların cevaplarını unutmadan sonuçları söylemek istiyorum.

Yumruğunuzu Nasıl Sıkarsınız ?

Yumruğunuzu nasıl sıkıyorsunuz, hiç dikkat ettiniz mi? Davranışlarımız, hareketlerimiz, mimiklerimiz yumruk sıkma biçimimize yansıyor. Şimdi yumruğunuzu sıkın bakalım hangi şekilde. A B ve C şekillerinden hangisi ? Şimdi analizini yapalım.

Eğer A daki gibiyse Fedakarsınız
Biri sizden yardım istediğinde yardım etmek için elinizden geleni yaparsınız. Sürekli yeni bilgi ve deneyimler için çaba gösterirsiniz.
Eğer B deki gibiyse Cezbedicisiniz

Esprili ve güzel konuşan birisiniz ama biraz utangaç olduğunuzdan bu özelliklerinizi tam olarak yansıtamıyorsunuzdur. Bu nedenle pek çok kişi sizi suskun ve iletişim kurmaya kapalı biri olarak düşünür. Düşünceli ve titiz oluşunuz, bazen kendinizden aşırı derecede ödün vermenize yol açar.
Eğer C deki gibiyse Yaratıcısınız
İnsanlara sempatik ve çekici gelen birisinizdir. Arkadaşlarınız sizi samimiyetinizden ve keskin zekanızdan dolayı seviyorlardır. Kendine güvenli, özsaygısı güçlü birisinizdir.

Kanalıma destek olmak için videoyu beğenmeyi unutmayın. Sizlere İki sorum var. Birincisi . Saatte 2 tane saniyede bir tane olan şey nedir ? İkinci soru Türkiyede tüm harfleri aynı olan 2 il var .Sizce bu iller hangisi ? Cevapları yorumlarda yazabilirsiniz.Sizleri seviyorum kendinize iyi bakın. Yeni bulmaca kanalımada abone olabilirsiniz. Sizlere tibbivideolar.net farkıyla sunulmuştur.
Sayfamızdaki Tıbbi Bilgileri LÜTFEN PAYLAŞALIM… ➡ ➡ Sayfamız SADECE Kişisel ve Toplumsal Gelişimi Hedefler.

» DAHA FAZLA AÇIKLAMA GÖSTER

Henüz Yorum Bulunmuyor