İnsanların Vücudunda Büyümüş En Tuhaf 5 Şey


Yükleniyor
Reklamı Geç


1,874
 
 
12
0

Ekleyen / 11 Eki 2016 tarihinde yayınlandı

İnsanların içerisinde büyüyen tuhaf nesneler kimi zaman doktorların müdahalesi ile bulunmuştur. Bu tuhaf olaylar aslında bunu yaşayan bir çok insan tarafından keşfedilememiştir. Karşınızda insanların içinde büyümüş en tuhaf 5 şey.

—————————————————————————————————–
5- Sanju Bhagat
Sanju Bhagat’ın karnı gün geçtikçe şişmekteydi. Bu durum Sanju Bhagat için artık çekilmez hale geldi ve adam nefes alamamaya başladı. Hindistanlı adam aslında bu sorun ile küçüklüğünden itibaren başa çıkmaya çalışıyordu. Küçüklüğünden gelen bu sorunu için doktora gitmeyi her seferinde erteledi. Fakat 1999 yılında bu durum nefes almasını etkileyince doktora gitmeye karar verdi ve şişmiş karnını gösterdi. Doktorların ortak fikri tümördü. Fakat ameliyata alınan Sanju Bhagat’ın karnı kesildiğinde doktorlar inanamadı. Adamın karnının içinden önce bacaklar çıktı, sonra bir çene belirdi.

4- Rosemary Alvarez
Rosemary Alvarez bir gün kolunda uyuşukluk hissettiği için hastaneye başvurdu. Amerikada yaşayan kadın hastaneye gittiğinde doktorlar ilk olarak tümör teşhisi ile kadına yaklaştı. Fakat gelen MR sonuçları herkesi şok etti. Genç kadının beyninde, dokuları yiyerek derinlere ilerleyen kurtçuğu gören doktorlar, hemen hastayı ameliyata aldı. Başarılı geçen operasyonla Alvarez’in ‘beynini kemiren’ kurtçuk çıkartıldı. Doktorlar, Alvarez’in beynine giren kurtçuğun, az pişmiş domuz eti yemesinden ya da tuvaletten sonra ellerini yıkamamasından kaynaklanmış olabileceğini öngörmüştür.

3- Ron Sveden
İngilterede yaşayan 75 yaşındaki Ron Sveden öksürük sebebiyle doktora gitti. Nefes alıp verirken zorluk yaşayan adamın bir süre sonra öksürük şikayeti iyice artmıştı. Doktorlar ilk başta adamı incelerken sıradan bir solunum yolu şikayeti sansada olay tahmin edilenden daha garipti. Ron Sveden’ın röntgeni çekildi. Röntgen sonuçlarında görülen şey ise doktorların ağzını açık bıraktı. Ron Sveden’ın akciğerinde sıkışmış bir bezelye vardı. Üstelik bu bezelye 1.5 cm büyüklüğüne erişmiş ve filizlenmişti.

2- Artyom Sidorkin
Rusyada yaşayan Artyom Sidorkin göğüs boşluğunda ağrı hissetmesi üzerine doktorlara başvurdu. Doktorlar tarafından incelenen adamın akciğerinde bir madde keşfedildi. Kanser teşhisi konulan admaın akciğierinde bulunan bu madde ameliyet ile kesilerek alındı. Doktorlar aldıkları bu maddeyi incelerken oldukça şaşırdı. Ele alınan maddenin yeşil renkte olması doktor ve ekibinin dikkatini çekti. Şok yaşayan doktorlar yeşil maddenin bir köknar budağı olduğunu keşfetti. 5 santimetre kadar büyüyebilen köknarın akciğerde yaşayabilmesi için yeterli koşulların olduğu kaydediliyor. Doktorların tahminlerine göre, Sidorkin daha önce küçük bir köknar budağını yutmuş olabilir.

1- İsimsiz
Kolombiyada yaşayan 22 yaşındaki kadın bir süredir eşi ile çocuk yapmak istiyordu. Denediği bir takım yöntemlerden sonuç alamayan kadın bir gün annesinin tavsiyesi üzerine oldukça değişik bir yöntemi denedi. 22 yaşındaki kadın bu yöntemi denedikten sonra karın ağrısı şikayeti ile bir süre sonra doktorlara başvurdu. Acil servise gelen kadına müdahele eden doktor ise şok geçirdi. 22 yaşındaki bir kadının vajinasında “kök vermeye başlamış bir patates” çıktı. İsmi basına açıklanmayan genç kadının annesinin tavsiyesi üzerine cinsel ilişki sırasında hamile kalmamak için vajinasına bir adet patates yerleştirdiğini ve uzun süre kadının cinsel organında kalan patatesin kök vermeye başladığı anlaşıldı.

Müzik: Kevin MacLeod sanatçısının BTS Prolog adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Kaynak: http://freepd.com/Unclassified/BTS%20Prolog
Sanatçı: http://incompetech.com/
—————————————————————————————————–
Daha fazla video için sitemizi ziyaret edin:
http://www.yameraktan.com/

Facebook İle Yorum Yapabilirsiniz
» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor