22 Yaşındaki Genç, Facebook Canlı Yayınında İntihar Etti!


Yükleniyor
Reklamı Geç


5,499
 
 
2
1

Ekleyen / 11 Eki 2016 tarihinde yayınlandı

Osmaniye’nin Düziçi İlçesi’nde 22 yaşındaki E. C., sosyal paylayım sitesi Facebook hesabından canlı yayın yaparken av tüfeği ile karnına ateş ederek yaşamına son verdi.

Olay saat 15.00 sıralarında ilçeye bağlı Ellek Beldesi’nde meydana geldi. Sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından “Aşkımız destan yazacaktı, Hani gözler ağlamayacaktı, şimdi söyle gidiyor musun yar, ellerim sensiz yanacak mı” diye dörtlük ve ardından “Canım ablam ve canım yeğenim” yazılı iki fotoğraf paylaşan E. C., sayfasından canlı yayını açtı. Elinde otomatik av tüfeği bulunan genç, ” Hiç kimse inanmadı onun için öleceğime. Alın, alın da izleyin” diye konuştuktan sonra av tüfeğini karın boşluğuna dayayarak tetiği çekti. İlk denemede tüfeğin emniyeti kapalı olduğu için ateş almazken, ikinci denemesinde tetiği çekince silah ateş aldı.

Bu sırada canlı yayın yaptığı telefon düşünce ekran karardı. Silah sesi üzerine eve gelen yakınları E. C.’nin cesedini buldu. İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma soruşturma başlattı.

DHA

Bunun öncesinde “Aşkımız destan yazacaktı, Hani gözler ağlamayacaktı, şimdi söyle gidiyor musun yar, ellerim sensiz yanacak mı?” şeklinde şiir paylaşan genç adam, aile fertlerinin fotoğraflarını da paylaşarak kendini hazırladı.

Yayını “Hiç kimse inanmadı onun için öleceğime. Alın, alın da izleyin.” diyerek açan Erdoğan Ceren, kendine doğrulttuğu av tüfeğini ateşlemeye çalıştı. İlk denemesinde emniyetten ötürü başarılı olamayan Erdoğan, tüfeğin emniyetini açarak silahı ateşledi.

» DAHA FAZLA AÇIKLAMA GÖSTER

1 Yorum