Cinsel Fantezi Ürünlerini Tanıyın


Yükleniyor
Reklamı Geç


193
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 28 Tem 2016 tarihinde yayınlandı

Penis pompası, vakum yöntemi ile peniste yer alan damarlara daha fazla kan pompalanması ile penis büyümesini sağlayan ürüne verilen isimdir.
Penis pompaları ereksiyonun daha uzun süreli olmasını, daha sert olmasını ve orgazmın daha dinç yaşanmasına tezgâhtar olur. Suni vajina, hakiki vajinanın bir simülasyonu olarak düşünülebilir. Yapay vajinanın ana amacı cinsel yaşam kalitesini yükseltmektir. Yapay vajina çare amaçlı erken boşalma sorunlarının giderilmesinde de kullanılabilen bir araçtır. 
Vibratör, dildo, pelvik kasları güçlendiren ürünler, seksi kozmetikler, peruklar, uyarımı artırıcı jeller seks oyuncakları gamı içerisinde bulunan ürünlerdir. 
Klitoral uyarımı sağlayan çift basil vibratörler, G noktası ve vajinal uyarımı sağlayan vibratörler ve farklı tasarımda ayrıca G noktasını ayrıca de klitoral uyarımı sağlayan vibratörler bulunmaktadır. 
Penis halkaları, penisin kök tarafına takılır ve cinsel ilişki esnasında ereksiyonun daha uzun vakit devam etmesini sağlar. 
Dildonun en büyük özelliği, vajinismus hastalarının doktor kontrolü aşağıda çare amaçlı kullanılmasıdır.
Bütün ürünler hakkında detaylı bilgi için videoları izleyin.
Penis pompası nedir?
Yapay vajina nedir?
Kadınlar için ne tür seks oyuncakları var?
Erkekler için ne tür cinsel fantezi ürünleri var?
Çiftlerin birlikte kullanabileceği seks oyuncakları var mı?
Dildo nedir? Vibratör nedir?
Satın alınan cinsel fantezi ürününün zararlı madde içerip içermediğini kavramak muhtemel mü? sizlere tibbivideolar.net farkıyla sunulmuştur
» DAHA FAZLA AÇIKLAMA GÖSTER

Henüz Yorum Bulunmuyor