Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Aimasyon Video Erkekten Kadına


Yükleniyor
Reklamı Geç


557
 
 
1
0

Ekleyen / 12 Oca 2017 tarihinde yayınlandı

Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olmak isteyen erkeklere uygulanan işleme bakacak olduğumuz zaman ise ilk olarak penis derisinin dipten çepeçevre kesilerek eldiven parmağı gibi yüzülmesi ve çıkartılması işlemi gerçekleştirilmektedir. Daha sonra derisiz kalan peniste bulunan süngersi, kavernoz dokuların iki yana yani kasık derisi altına gömülmesi işlemi yapılır. Böylelikle vulvanın büyük dudakları gibi bir kabarıklık sağlanmaktadır.

Cinsiyet değiştirme ameliyatı erkekten kadına olduğu zaman çok daha kolay bir işlem olarak karşımıza çıkıyor ve bu ameliyatlarda mikroskoba bile gerek duyulmadığı görülebiliyor.

Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı

Bu ameliyatlar sırasında damarların korunuyor olması ve penis cildinin kullanılması ameliyatın çok daha kolay bir hale gelmesine olanak sağlıyor. Bilindiği üzere penis ile anüs arasında bir mesafe bulunmaktadır. Leğen kemiğinin altından başlayarak anüse kadar bulunan bölümde boşluk olduğu görülür.

Erkekten kadına geçiş için yapılan ameliyatlar sırasında anüsün 2 cm kadar yukarısıyla leğen kemiğine kadar olan bölgeden girilip bağırsak duvarına kadar ilerlenmesi söz konusudur. Bu ilerlemede 12-14 cm’lik bir mesafe söz konusudur. Bu kısma vajinal oyuk yapılarak bu oluğun içinin döşenmesi için penis cildinin kullanılması en çok tercih edilen alternatiftir. Penisin içi boşaltılarak idrar yolu ayrılır ve kadın idrar yolu da yapılarak kadın cinsel organına uygun bir hale getirilir.
Erkekten kadına cinsiyet değiştirme ameliyatı ilk olarak 1950 yılında Danimarkalı bir doktor olan Christian Hamburg tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu ameliyatla Amerikalı George Jargensen dönüşüm geçirerek Christine Jargensen olmuştur.
Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Aimasyon Video Erkekten Kadına Sizlere tibbivideolar.net farkıyla sunulmuştur.
Sayfamızdaki Tıbbi Bilgileri LÜTFEN PAYLAŞALIM… ➡ ➡ Sayfamız SADECE Kişisel ve Toplumsal Gelişimi Hedefler.
» DAHA FAZLA AÇIKLAMA GÖSTER

Henüz Yorum Bulunmuyor